Polska Kogeneracja Sp. z o.o. - Instalatorzy
WSPOLPRACA

INSTALATOR

Współczesny enginering w instalacjach przemysłowych to przede wszystkim pasjonujące wyzwania.

Jako Generalny Wykonawca oraz Projektant Inwestycji Sanitarnych, Automatyki i CHP oraz chłodnictwa absorpcyjnego działamy na polskim rynku z doświadczeniem wieloletnim naszego zespołu przy inwestycjach technologicznych i realizacjach wielobranżowych. Specjalizujemy się w budowie układów przemysłowego chłodzenia i nie tylko, które wyposażamy w innowacyjne technologie optymalizacji produkcji i zmniejszenia zużycia mediów. Budownictwo instalacji przemysłowych rozwijamy zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie ochrony środowiska i wykorzystania energii oraz BHP. Naszymi Klientami są międzynarodowe koncerny jak i firmy lokalne, dla których nasza wiedza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnej współpracy i sukcesu.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest głównie do firm instalatorskich z sektora przemysłowego i instalacji oraz urządzeń chłodzenia w przemyśle, analizy oraz zaprojektowania najbardziej optymalnego rozwiązania dla ich projektów.

Nasze usługi kierujemy także do przedsiębiorstw z sektora serwisowania maszyn chłodniczych, które nie posiadają biura projektowego a poszukują unikatowych lub niestandardowych rozwiązań.

Język